NitraEngineeringTeam
Sekcia ROBOTS/CNC/PLC/CAD/CAM Sekcia priemyselnych odvetvi Sekcia Stavebnych cinnosti Sekcia Ekonomickych sluzieb Sekcia Personalnych sluzieb

CNC programátor, CNC frezar do RAKUSKO VIEDEN

Náplň práce
CNC sustruznici SINUMERIC 840D do RAKUSKA PRIPADNE FREZARI
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
13-15 EUR/HOD
UBYTOVANIE ZABEZPECENE NUTNE VLASTNE AUTO PARTIA /4/ potrebujeme 10 spickovych sustruznikov
Miesto práce
Rakúsko
Vieden
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
zázemie nadnárodnej spolocnosti zaujímavé platové ohodnotenie Pravidelné školenia a dovzdelávania v rámci práce
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
trieskové obrábanie a údržba mechanických zariadení identifikácia a odstranovanie porúch údržba a oprava zariadení CNC programovanie nastavovanie parametrov zariadení vedenie výrobnej produkcie a odstranovanie možných závad Iné výhody možnost osobného a profesijného rastu a rozvoja zázemie nadnárodnej spolocnosti zaujímavé platové ohodnotenie zabezpecené ubytovanie pravidelné školenia a dovzdelávania v rámci práce

94901 Nitra
SK
Kontaktná osoba: NitraEngineeringTeam
Telefón: 0951262464
Fax: 025333333
Aktualizované 24.5.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: CNC programátor