Sozialwerk Heuser
Nasim klientom ponúkame domovy dôchodcov pre ústavnú starostlivosť, asistované bývanie a služby, ako aj zariadenia pre (opätovnú) integračnú pomoc a starostlivosť o deti a mládež. Sme zastúpení v Bavorsku, Durínsku a Severnom Porýní-Vestfálsku.

Zdravotná sestra, Opatrovateľ, Nemecko

Náplň práce
Hladame zdravotnicky personal na dosadenie volnych pozicii v nasich domovoch dochodcov po celom Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca:
-obor zdravotna sestra
-motivacia, flexibilita, praca na smeny
-nemecky jazyk min. B1

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
vseobecna starostlivost o pacienta, podavanie injekcii a predpisanych liekov pacientom, vedenie zdravotnej dokumentacie

Ponukame ubytovanie!

Doplňujúce informácie:
Seniorenheim - domov dochodcov, ponuka trvaly pracovny pomer, pracu na plny uväzok, moznost ubytovania a celodenneho stravovania, profesionalny vzrast
a pomoc pri podavani ziadosti o kvalifikaciu.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1950 €
Ponukame trvaly pracovny pomer, pracu na plny uväzok, moznost ubytovania a stravovania a pomoc pri ziadosti o kvalifikaciu.
V pripade zaujmu firma preplaca pripravny kurz Deutsch B2, ako aj Test Deutsch B2, ktory je potrebny pre uznanie kvalifikacie.
Miesto práce
Nemecko
Thüringen
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Zivotopis s fotkou v nemcine, certifikaty ako aj datum najblizsieho mozneho nastupu zasielajte na walther@sozialwerk.de
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozadujeme ukoncene vzdelanie zdravotna sestra alebo opatrovatel, motivaciu, flexibilitu (praca na smeny), zmysel pre poriadok a zodpovednost. Pozadujeme nemecky jazyk na urovni minimalne A2 - B1.
Ghersburgstr. 9
83043 Bad Aibling
Nemecko
Kontaktná osoba: Walther
Telefón: 0049 8061 93751 11
Fax: 0049 8061 9375 129
Aktualizované 19.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ