Tibox servis s.r.o.
Es bietet Informationen über Arbeitsplätze in Österreich, Handarbeit (Bau-, Transport-, Gastronomie) in Zusammenarbei.

Práca v sklade

Náplň práce
Aby sme posilnili náš centrálny sklad v Himbergu, hľadáme skladníka/skladníčku. Vaše úlohy: Vykládka, prevzatie tovaru a Vstupná kontrola tovaru a skladovanie. Viac info: WWW.PRACUJVRAKUSKU.SK
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1400
Miesto práce
Banská Bystrica
Prešov
Košice
Martin
Prievidza
Informácie pre uchádzača
www.pracujvrakusku.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
zodpovednost
Klincová
83103 Bratislava
Fax: 004368120241550
Aktualizované 21.8.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Služby a remeslá