NitraEngineeringTeam
Sekcia ROBOTS/CNC/PLC/CAD/CAM Sekcia priemyselnych odvetvi Sekcia Stavebnych cinnosti Sekcia Ekonomickych sluzieb Sekcia Personalnych sluzieb

Procesný inžinier, ROBOT PROGRAMATOR FANUC R2000i VASS STANDARD KUKA VKRC4

Náplň práce
ROBOT PROGRAMATOR VASS STANDARD KUKA KRC4 VKRC4

PROGRAMOVANIE A UVADZANIE ROBOTOV DO PREVADZKY

INTEGRACIA NOVYCH ROBOTOV
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
5000
USA je krajina neobmedzenych moznosti pridte skusit overit Vase skusenosti sem
Miesto práce
Slovenská republika
Česká republika
Nemecko
Veľká Británia
Európa ostatné
USA
Termín nástupu
okamzite
Informácie pre uchádzača
certificat VASS pozadovany
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
freelancer ,sro ,zivnostnik

94901 Nitra
SK
Kontaktná osoba: NitraEngineeringTeam
Telefón: 0951262464
Fax: 025333333
Aktualizované 12.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Procesný inžinier