OXYWISE, s.r.o.
Projektovanie a výroba kyslíkových a dusíkových systémov.

Zvárač - TIG-MIG, nerez

Náplň práce
Hľadáme manuálne zručného, pracovitého a spoľahlivého pracovníka, ktorý ovláda zváračské metódy TIG aj MIG do trvalého pracovného pomeru s nástupom ihneď.
Požadujeme výbornú znalosť výkresovej dokumentácie.
Prosíme o zasielanie životopisov na mail: office@oxywise.com
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Hurbanova 21
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Hurbanova 21
Piešťany
Kontaktná osoba: Kristína Valková
Telefón: +421333813104
Aktualizované 13.9.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač