Domov Klas n.o.

Sociálny pracovník

Náplň práce
Sociálny pracovník-Práca s klientami, terapie
VK sa bude konať 25.9.2017 o 10:00 u zamestnávateľa. Miesto je obsadzované v rámci projektu §52 a)
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Piešťany
Vrbové, Nám.Sv.Cyrila a Metoda 6/8
Termín nástupu
1. 10. 2017
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, Microsoft PowerPoint - elementárna.
Nám.Sv.Cyrila a Metoda 6/8
92203 Vrbové
Telefón: 0904959626
Aktualizované 13.9.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Sociálny pracovník