KING LIGHT & SOUND, s.r.o.
Spoločnosť KING Light & Sound sa zaoberá profesionálnym ozvučením a osvetlením rôznych typov akcií. Produkuje a technicky zabezpečuje širokú škálu kultúrnych a spoločenských podujatí ako sú napr. : plesy, módne prehliadky, svadby, slávnosti, konferencie, firemné eventy, interierové a outdoorové akcie, festivaly, koncerty a mnoho ďalších podujatí .

Murár

Náplň práce
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Výhodou je odvoz z Ružomberka každé ráno až na sídlo firmy.
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Partizánska Ľupča, Teheleň 460
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Teheleň 460
Partizánska Ľupča
Kontaktná osoba: Matúš Kráľ
Telefón: +421903783159
Aktualizované 13.9.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár