OrtoFit s.r.o.
výroba a distribúcia ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok

Zdravotná sestra

Náplň práce
komunikácia so zákazníkmi, administratívne práce, práca s PC
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
podpora odborného vzdelávania
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Lužná 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Gessayova 45
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Peter Labáth
Telefón: +421911117775
Aktualizované 13.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra