Siam center Slovakia s.r.o.
Služby týkajúce sa telesnej pohody - masérske služby (Thajské masáže)

Masérka thajskej masáže

Náplň práce
Masérske služby v prevádzke thajských masáží.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
ubytovanie
Miesto práce
okres Krupina
Dudince, Kúpeľná 106
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: Odporúča sa znalosť thajského jazyka, nakoľko zamestnanci sú thajskej národnosti., Absolvovanie kurzu thajskej masáže.
Seberíniho 1
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Ing. Radovan Mikulec
Telefón: +421948667751
Aktualizované 13.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Masér