SG Security s.r.o.
Zabezpečujeme a vykonávame služby a činnosti na úseku ochrany majetku a osôb.

Strážnik strážnej služby

Náplň práce
Fyzická ochrana majetku objednávateľa TATRAVAGÓNKA a.s. Poprad
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Štefániková 887/53
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Word - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť, sebaovládanie.
Nad plážou 15/1
Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Ing. Libor Šimo-Svrček
Telefón: +0917495635
Aktualizované 13.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby