POLO TRADE s.r.o.
Veľkoobchod s textilom a rozličným tovarom.

Skladník do veľkoskladu (m/f)

Náplň práce
Náplň práce a požiadavky:

- dopĺňanie tovaru do databáz,
- zavádzanie a kontrola korekcií tovaru na sklade,
- fyzické preberanie a kontrola dodaného tovaru,
- kontrola kvantity a kvality,
- príjem a výdaj tovaru na základe dodacieho listu,
- práca s technikou (PC a skenerom),
- uskladnenie tovaru v sklade,
- vykonávanie priebežnej inventúry stavu zásob,
- udržiavanie čistoty a doplňovanie tovaru,
- zodpovednosť za obsluhu a udržiavanie vlastného úseku,
- aktívna osobnosť, ktorá koná efektívne a nečaká na nadriadeného,
- flexibilita, dochvíľnosť a logické myslenie.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Stravné lístky,
- flexibilita v rámci plánovania si pracovnej doby,
- práca v dynamickej a dlho existujúcej spoločnosti,
- zamestnanecká zľava na tovar,
- krízovo stabilná spoločnosť,
- parkovacie miesto,
- blízko diaľnice D1.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Stará Vajnorská 15
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Human Resources
Telefón: +421000000000
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník