MAGNÓLIA Zariadenie sociálnych služieb Hurbanovo
zariadenie sociálnych služieb

Zdravotnícky asistent

Náplň práce
Ošetrovateľské, asistentské a administratívne činnosti, spolupráca so sestrou v diagnostickom a liečebnom režime všeobecnej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti.
Trojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:30 do 18:30.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
interné a externé školenia
Miesto práce
okres Komárno
Hurbanovo, Športová 11
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Cudzie jazyky: maďarský - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna.
Ďalšie požiadavky: pracovitosť, trpezlivosť k starším ľuďom, empatia.
Športová 11
Hurbanovo
Kontaktná osoba: Lívia Mazánová
Telefón: +421357602582
Aktualizované 7.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent