TEMPORER s. r. o.
Spoločnosť TEMPORER s.r.o. sa zaoberá vyhľadávaním kvalifikovaných zamestnancov a sprostredkovaním práce pre klientov vo Švajčiarsku a Rakúsku.

Murár, Inštalatér, Montážnik, montér, Tesár, stolár; Elektromontér; a i. stavebne profesie

Náplň práce
- práce realizované v stavebnej sfére
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 32.- CHF/hod
švajč.pracovná zmluva, možnosť nadčasov, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne, pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca
Miesto práce
Zahraničie
Švajčiarsko
Termín nástupu
od jan./feb. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
vyučený / prax, komunikatívna nemčina, samostatnosť, vlastné auto výhodo
Námestie baníkov 5
97251 Handlová
Kontaktná osoba: Bc. Petra Klatikova
Telefón: +421949103577
Aktualizované 7.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Inštalatér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér