Data servis - informace s.r.o.
Spoločnosť Data Servis je jednotkou v medzinárodných prieskumoch na trhu gastronomických podnikov (HORECA segment). Spolupracujeme s poprednými spoločnosťami pôsobiacimi na trhu gastronómie, pomocou prieskumov trhu monitorujeme najnovšie trendy v gastronómii a podporujeme obchodné aktivity našich klientov. Na trhu gastronómia a prieskumov trhu pôsobíme už takmer 20 rokov.

Marketingový pracovník, Kontrolór, Brigádnik, Anketár

Náplň práce
Náplňou práce je návšteva reštauračných zariadení (v mieste bydliska), kde je potrebné vyplniť dotazník.

Anketári naberáme po celej slovenských republike /podľa miesta bydliska.

Trávite radi svoj čas aktívne, ale chcete si ho plánovať podľa seba? Baví Vás sa rozprávať s ľuďmi? Radi by ste si privyrobil?
Staňte sa anketárom Data Servisu. Všetko potrebné vás naučíme.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
3 - 8 € (+príplatky za fotky, Bratislavu atď.)
Iné výhody
- stabilný brigádu / dlhodobý privýrobok
prácu, v ktorej ste pánom svojho času
- odmeňovania v závislosti od výkonu práce - počtu vyplnených dotazníkov
- rast mzdy pri dlhodobej spolupráci
- mzda od 3 € – 8 € / dotazník, príplatok za Bratislavu navyše ďalších 4 €, povodne cena za dotaznik 3
- vhodné pre mamičky na MD, dôchodcov alebo študentov
- anketári naberáme po celej slovenských republike.
Miesto práce
Martin
Ružomberok
Žiar nad Hronom
Čadca
Spišská Nová Ves
podľa miesta bydliska, naberáme po celej SR
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Informácie pre uchádzača
Požadujeme:
vek nad 18 rokov
bezúhonnosť
ukončené SŠ vzdelanie
základná znalosť práce na PC (Word, Excel)
komunikatívnosť

Informácie o spracovaní Vašich osobných údajov, o lehotách uchovávania Vašich osobných údajov a o výkone Vašich práv v súlade s požiadavkami GDPR nájdete na www.data-servis.eu/gdpr.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
odičský preukaz výhodou, nie podminkou.

Pri odpovedi píšte z ktorého mesta ste.
Jaklovecká 1379/9
71000 Ostrava
Česká Republika
Kontaktná osoba: Andrea Mecnerová
Telefón: +420597430500
Aktualizované 6.11.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik