HARTIX s.r.o.
Spoločnosť HARTIX s.r.o. je novovzniknutá spoločnosť, ktorej základ tvorí pracovný tím s mnohoročnou praxou. Venuje sa najmä oblasti výroby a outsourcingu rôznych častí výrobných procesov.

Operátor vysokozdvižného vozíka

Náplň práce
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 600 € za mesiac
Miesto práce
okres Myjava
Brezová pod Bradlom, Štverníky 662
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Novomestská 43/43
Sereď
Kontaktná osoba: Miroslav Janík
Aktualizované 14.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka