Ľubomír Kováč UNICO-Obchodno-montážna firma
Obchodno-montážna firma, dodávka a montáž tepelných a chladiacich izolácií na potrubia, armatúry, nádrže, oplechovanie potrubí , armatúr, nádrží.

Klampiar + izolatér (nie strešný klampiar!!!)

Náplň práce
Montáž tepelných a chladových izolácií + výroba a montáž oplechovania - potrubia, armatúr, nádrží (NIE STREŠNÝ KLAMPIAR!!!).
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca v dobrom kolektíve, zabezpečíme cestovné a ubytovanie, ponúkame dobré platobné podmienky.
hradené ubytovanie
zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Prievidza
Prievidza, Na Nádvorí 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Požadujeme prax v oblasti montážnych prác, nutná prax pri výrobe klampiarskych prác s plechom na potrubia, armatúrach , na nádržiach (nie strešný klampiar), bezúhonnosť. Turnusová práca.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Športová 7
Prievidza
Kontaktná osoba: Ingrid Kupcová
Telefón: +421918395581
Fax: +421465426552
Aktualizované 14.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Klampiar, pokrývač