Jovan Beljanski
Firma pracuje elektroinštalácie v priemysle a na stavbách , montáž a zváranie na Slovensku a v Nemecku.

Elektrikár, Elektrotechnik

Náplň práce
Hl’adáme elektrikárov - živnostnikov, pre elektroinštalačné práce v priemysle v Nemecku.

Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
20-22 EUR/h
Iné výhody
Kontinuitu práce počas celého roka.
Praca na turnusy
Zabespečené aj platene ubytovanie.
Možnost’ práce nadčas.
Vyhodou znalost' nemeckeho jazika, nie je podmienkou.
Práca je bez sprostredkovateľských poplatkov.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
05.08.2019.
Informácie pre uchádzača
V pripade záujmu pošlite vaš životopis s možnostami v nemeckom, alebo na slovenskom jazyku, na email: miroslavb2605@gmail.com
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Aktivna živnost’, min. 2 mesiace
Formular A1
Ukončené odborné vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo podobné.
Prax ako elektriár.
Výhodou vlastné auto, nie je podmienkou.
Samostatnosť.

Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Beljanski
Aktualizované 21.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik