LEVICKÉ MLIEKÁRNE a.s.
Popredná mliekárenská spoločnosť LEVICKÉ MLIEKÁRNE, a.s. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1953. Rozhodujúci podiel vo výrobe predstavujú syry eidamského a ementálskeho typu, ako aj sušené mlieko. Lahôdkou pre kulinárskych labužníkov je syr s modrou plesňou - NIVA. Spoločnosť je držiteľkou mnohých ocenení, z ktorých uvádzame : Značka kvality SK, Výrobok roka 2006, Zlatý oštiepok, Slovak Gold, atď.

Expedient

Náplň práce
• Zodpovednosť za tovar, za správnosť príjmu a výdaju.
• Práca s VZV.
Práca so skenerom.
• Práca s počítačom v Informačnom systéme.
• Fyzická inventúra skladového hospodárstva.
• Ostatné činnosti spojene s funkciou skladníka.
• Práca na zmeny.
• Práca v chlade.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3,20 do 3,52 € za hodinu
Miesto práce
okres Levice
Levice, Júrska cesta 2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), matematická gramotnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: • Práca s MS Office, používateľ., • Prax v skladovom hospodárstve výhodou., • Preukaz zdravotnej spôsobilosti., • Bezúhonnosť., • Flexibilita., • Schopnosť zvládať stres., • Aktívny prístup k práci.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť).
Júrska cesta 2
Levice
Kontaktná osoba: Mgr. Milena Krenčanová
Telefón: +421902962123
Aktualizované 17.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník