Základná organizácia odborového zväzu KOVO Třinecké železiarne, Třinec - organizačná zložka zahraničnej osoby
rekreačné zariadenie

Čašník, servírka

Náplň práce
pri pohovore budeme informovať podrobne o náplni práce
platové podmienky taktiež pri pohovore
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Žiar, Žiarska dolina 15
Termín nástupu
1. 5. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Žiar 15
Žiar
Kontaktná osoba: Ingrid Teniaková
Telefón: +4210903515703
Aktualizované 17.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka