Ing. Ján Tiža
internetový predaj

Predajca v internetovom obchode

Náplň práce
- Spravovanie objednávok z internetového obchodu - administratívna práca
- Komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi mailom, telefonicky i osobne
- Príprava podkladov pre E-shop
- Príprava zásielok, prepravných štítkov
- Príprava a výdaj tovaru pre osobný odber
- Ostatná administratívna činnosť
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Príjemné pracovné prostredie, zaujímavá práca v oblasti dámskej módy, individuálny prístup, dobré pracovné ohodnotenie, zamestnanecké zľavy. Pevná pracovná doba - v pracovné dni od 8:00-16:30, nepracuje sa cez sviatky a víkendy.
Miesto práce
okres Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa, Za Vodou 23
Termín nástupu
1. 5. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého, zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Word - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Pozitívny vzťah k móde. Zodpovedný a pozitívny prístup k práci, dôsledné doťahovanie vecí do konca, výborná znalosť pravopisu a gramatiky. , , Svoje životopisy a motivačné listy môžete zasielať na uvedený email. Následne vybraných uchádzačov budeme osobne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie v našich priestoroch. Ak by ste mali akékoľvek doplňujúce otázky ohľadne pracovnej pozície, obráťte sa na nás na t.č. +421 918697777- radi na vaše otázky odpovieme.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Komarovce 24
Sobrance
Kontaktná osoba: Ing. Ján Tiža
Telefón: +421918697777
Aktualizované 17.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca