Dunasa s.r.o
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce pre zdravotný personál do Nemecka a Anglicka.
Momentálne ponúkame prácu do Nemecka aj pre elektrikárov, inštalatérov a maliarov.

Opatrovateľ

Náplň práce
Ponúkame prácu v domovoch dôchodcov do Nemecka.
Starostlivosť o pacientoch v lôžkových a ambulantných zariadeniach.
Zodpovedná a komplexná starostlivosť.
Liečebné výkony podľa lekárskeho predpisu.
Pomoc pri rehabilitácii.
Organizačné a administratívne činnosti.
Poskytovanie starostlivosti v osobných a sociálnych záležitostiach.
Pracuje sa 8 hodín denne/ 152 hodín mesačne.
Je možnosť pracovať aj na nadčasy.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500
Iné výhody
Hodinová mzda je 10€ až 15€
Ubytovanie a cesta je zabezpečená a plne hradená.
Príplatok na stravu denne 8 - 10€.
Príplatky dostanete aj za prácu v noci 25%, v nedeľu 50% a počas sviatkov 100%.
V prípade dlhodobej spolupráci dostanete 13. a 14. plat.
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade záujmu, pošite nám svoj životopis v nemčine mailom na dunasa@dunasa.eu
Stefana Kukuru 1102/12
07101 Michalovce
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr.Petronela Hajdukova
Telefón: 0907794751
Aktualizované 17.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ