Detské kočovné divadlo - DRaK
Sekcia divadla - príprava a realizácia divadelných predstaveníSekcia SPODaSK - realizácia priorít SPODaSK podľa zákona č. 305/2005 Detský domov - neštátny DeD v Prešove a v Košiciach

Pomocný vychovávateľ v Detskom domove

Náplň práce
Pomocná práca vykonávaná pomocnýmm vychovávatel?om pri zabezpečovaní náhradnej výchovy detí, mládeže, najmä fyzická starostlivost? o deti, upevňovanie hygienických návykov, skvalitňovanie spoločenského správania detí mládeže, vykonávanie pomocných prác pri realizácii výchovno-vzdelávacieho procesu, sledovanie zdravotného stavu a výchovy, dohľad v noci v zariadení DeD.
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, J. Borodáča 6
Termín nástupu
1. 9. 2018
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Ďalšie požiadavky: Pozitívny vzťah k deťom, komunikatívnost?, trpezlivosť, zodpovednosť, skúsenosti s výchovou detí , flexibilita, odolnosť voči záťaži., , , .
Hlavná 16
Prešov
Kontaktná osoba: Ján Karas
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ