TIMM SLOVAKIA, s.r.o.
TIMM SLOVAKIA je dcérska spoločnosť nórskej firmy TIMM as, Oslo, ktorá má viac ako 200-ročnú tradíciu, vyrábame laná pre lodiarsky a rybársky priemysel, hlavne pre oblasť Škandinávie

Operátor/ka výroby

Náplň práce
HĽADÁME OPERÁTOROV/KY DO VÝROBY NA OBSLUHU STROJOV.
AJ PRÁCA PRE ŽENY.
SKÚSENOSŤ VO VÝROBE VÝHODOU, NIE PODMIENKOU.
ZAŠKOLÍME.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, automatické predĺženie zmluvy, firemný večierok, letná párty, zájazdy, autobus v rámci Trenčína, prítomnostný bonus, príplatky nad rámec zákona, odmeňovací systém - po skúšobnej dobe navýšenie mzdy, hodinové osobné hodnotenie, príspevok na dôchodkové sporenie, možný kariérny rast.
Mzda od 850 EUR v hrubom, po skúšobnej dobe podľa šikovnosti (od 920 EUR)
Miesto práce
okres Trenčín
Trenčín, Nozdrkovce 3140/37
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Technické vzdelanie alebo prax vo výrobe výhodou nie podmienkou.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Nozdrkovce 3140/37
Trenčín
Kontaktná osoba: Ing. Eva Szalayová
Telefón: +421911504240
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor