ALTHAN Trade, s.r.o.
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

Predavač/ka

Náplň práce
- Zodpovednosť za prevádzku predajne,
- administratívne práce súvisiace s prevádzkou,
- predaj konečnému spotrebiteľovi,
- práca s mäsom a mäsovými výrobkami,
- práca s pokladňou,
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni,
- účasť na pravidelných inventúrach,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
prémie k základnej zložke mzdy
Miesto práce
okres Humenné
Humenné, Štefanikova 16
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: - Praktické skúsenosti s priamym predajom potravín, mäsa a mäsových výrobkov sú vítané, - znalosť práce s registračnou pokladňou - základ, - príjemné vystupovanie, dôslednosť, chuť pracovať, - skúsenosti s riadením predajne sú vítané.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Chemlonská 1
Humenné
Kontaktná osoba: Ing. Petra Karabinová
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač