KOVO P+P, s.r.o.
Stredne veľká strojárska firma so zameraním na strojné obrábanie kovov.

Brúsič

Náplň práce
Brúsenie kovových dielcov v malokusovej výrobe na brúske (na plocho, guľato a do otvoru) podľa výkresovej dokumentácie na presné miery. Pracovník samostatne nastavuje stroj (aj s voľbou brúsneho kotúča), upína a brúsi dielce. Znalosť a čítanie technickej dokumentácie sú nutnosťou pre výkon práce.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- možnosť vyššieho zárobku formou úkolovej mzdy
- možnosť stravovania vo firme
- možnosť zabezpečenia ubytovania pre pracovníkov s trvalým pobytom nad 50 km od miesta výkonu práce
Miesto práce
okres Topoľčany
Topoľčany, Komenského 44
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť).
Komenského 44
Topoľčany
Kontaktná osoba: Juraj Pecháč
Telefón: +421903475872
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník