Stredná odborná škola elektrotechnická, Sibírska 1, Trnava
SOŠE Trnava pripravuje mládež na výkon kvalifikovaných povolaní takmer pre všetky firmy a organizácie. Výučba je zabezpečená teoretickým a praktickým vyučovaním. Škola má k dispozícii modernú školu, dielne, ubytovanie, jedáleň, športoviská, telocvičňu, fitnescentrum. Žiaci majú možnosť výuky cudzích jazykov a vzdelávať sa môžu vo viacerých pre život praktických študijných i učebných odboroch.

Upratovačka

Náplň práce
udržiavanie čistoty a poriadku v pridelenom priestore, čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení vrátane vynášania odpadkov, čistenie okien 1-2x ročne, bežné upratovacie práce
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
sociálny program, zabezpečenie teplého jedla a nápoja 1x denne bez zamestnaneckého príplatku, 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce, zastávka MHD priamo pred budovou školy, moderné a príjemné prostredie, dobrý kolektív, ...
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Sibírska 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Sibírska 1
Trnava
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Turasová
Telefón: +421335991876
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka