T E M P O, spol. s r.o.
Prijímame uchádzačov do vlastných radov personálnej agentúry Tempo spol. s r.o., a nie dodávateľsky, či sprostredkovateľský pre iné spoločnosti. Sme lídrom náboru pracovníkov v automobilovom priemysle už 24 rokov. Poskytujeme služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing.Navštívte nás na: www.temposro.eu.Spoločnosť vykonáva činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe povolenia UPSVaR.Spoločnosť je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vodič - údržbár

Náplň práce
Manipulačný pracovník do výroby polystyrénu k strojným zariadeniam, manipulácia s vyrobeným výrobkom, bežné údržbárske práce.
Požadovaný vodičský preukaz skupiny C.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Ilava
Dubnica nad Váhom, Dukelská štvrť 4009
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Bratislavská 4051/40
Dubnica nad Váhom
Kontaktná osoba: Iveta Greisingová
Telefón: +421905882288
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár