M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Obchodný manažér

Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výkon sprostredkovateľskej činnosti finančného sprostredkovania v oblasti stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby, starostlivosť o nových a existujúcich klientov, akvizičná činnosť a finančné sprostredkovanie poistenia
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
základny plat + neobmedzená výška príjmu na základe dosiahnutých výsledkov
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity

- prácu pre renomovanú banku s vysokým kreditom na trhu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- permanentné, profesionálne vzdelávanie
- vybavenie notebookom, tlačiarňou, prístupom na internet
- výhodné účelové pôžičky na vytváranie vhodného pracovného prostredia
- stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami
- exkluzívne motivačné aktivity, spoločenské a športové akcie celoslovenského i regionálneho charakteru
Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
1.7.2018
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- minimálne stredné odborné vzdelanie - požadujeme predloženie dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- základná PC gramotnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, vytrvalosť
- samostatnosť aj tímovosť
- ochota permanentne sa odborne vzdelávať
- vítaný je vodičský preukaz skupiny B
Aktualizované 19.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér