M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Predajca

Náplň práce
Hľadáme odborného predajcu:
• ktorý vie aktívne oslovovať zákazníkov a nečaká až si ho nájde zákazník sám
• ktorý si chce zarobiť a netají sa tým
• ktorý je komunikatívny, presvedčivý a dôsledný vo svojej práci
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800
Iné výhody
Ponúkame:
• Po zapracovaní prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou
• Nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
• Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
• Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Ponúkame Základnú Mzdu Vo Výške 800,- € A Náborový Príspevok 600,- €. K Uvedenej Mzde Sa Ešte Prirátajú Zákonné Príplatky. Po Zapracovaní Sa Priemerná Mzda Pohybuje Na Úrovni 1200,-€, Najlepší Predajcovia Dosahujú Mzdu 1600,-€.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Očakávame:
• Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
• Dobré komunikačné schopnosti
• Orientácia na dosahované výsledky
Aktualizované 19.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca