M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

DISPONENT/-KA OBCHODNÉHO DOMU V TRNAVE

Náplň práce
Náplň práce:
• Objednávky tovaru pre obchodný dom
• Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v nemeckom jazyku
• Komunikácia s centrálnym nákupom spoločnosti
• Kontrola stavu, umiestnenia a prezentácie sortimentu bytových doplnkov
• Zodpovednosť za administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou a objednávkami tovaru obchodného domu

Ponúkame Mesačnú Mzdu Až Do Výšky 800,- €, Ktorá Sa Skladá So Základnej Mzdy Vo Výške 700,-€ A Osobného Ohodnotenia Až Do Výšky 100,-€. K Uvedenej Mzde Sa Ešte Prirátajú Zákonné Príplatky.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800
Iné výhody
Ponúkame:
• Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
• Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
• Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
• Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Očakávame:
• SŠ
• Komunikatívnosť, svedomitosť a zodpovednosť
• Dobrá znalosť PC
• Znalosť NJ – výhodou
• Orientácia na dosahované výsledky
• Ochota pracovať v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase
Aktualizované 14.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj