VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Skladník - Anglicko

Náplň práce
Hľadáme mužov, ženy, páry, študentov pre prácu v skladoch potravín UK, pre známe siete supermarketov, s dobrou znalosťou AJ.
Vyžaduje sa bezúhonnosť, fyzická zdatnosť, presnosť pri práci, čestnosť, flexibilita.
V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v anglickom jazyku emailom na:maria.vladex@gmail.com, poštou alebo osobne na adresu agentúry VLADEX s.r.o., ul. Centrálna 274, 089 01 Svidník.
Môžete nás kontaktovať aj telefonicky na tel. +421950 755 957 /+421911 648 855.

Popis práce: Zahŕňa prijímanie tovaru do skladu, rozbalenie a vykladanie tovaru, odstraňovanie odpadu, balenie potravín a iných výrobkov, doplnenie zásob.
Požiadavky: Dobrá znalosť anglického jazyka (písomné, ústne a porozumenie);
Platba (Brut, daň: 4%): Počiatočná hodinová mzda: 8,00p / h - 9,90p / h (1,25násobok platených nadčasov) - V závislosti od zmeny a oddelenia.
Mzdy platené: týždenne
Spôsob platby: bankový účet;
Náklady na dopravu do práce: 6 ponds / deň; Preprava poskytovaná sprostredkovateľom minibusom.
Pracovný čas / týždeň: 40 + Nadčasy; Pracovné vybavenie: Bezpečnostná obuv a vesty

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
8,00lib.-9,90lib./hod.
Miesto práce
Veľká Británia
Anglicko - Dordon,Lichfield,Tamworth
Termín nástupu
priebežne r.2018
Informácie pre uchádzača
Aj brigádnicky na 2 mesiace.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria
Telefón: +421950755957
Fax: +421911648855
Aktualizované 19.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce