DRAFTCOM s.r.o.

IT manager, ACCOUNT MANAGER PRE BRATISLAVU

Náplň práce
-riadenie obchodných vzťahov so zákazníkmi
-predaj riešení a produktov z oblasti IP telefónie, Call Centra, Device Management, Service desk, Security, IT Infaštruktúry, videokonferencie ( Avay,Cisco, HP, Microsoft, IBM Verint, Nuace, Ivanti, Unblu,
-príprava prezentácií
-spolupráca na marketingových akciách
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1700
Iné výhody
práca v stabilnej firme
možnosť kariérneho rastu
Miesto práce
Bratislava
BRATISLAVA
Termín nástupu
IHNEĎ
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-4 ročné skúsenosti na obdovnej pozícii v segmente Commercial ( SMB)
-znalosť trhu ICT
-AJ na pokročilej úrovni
-VŠ/SŠ ideálne technického smeru
Kontaktná osoba: Jánošíková Iveta
Telefón: 0918947213
Aktualizované 14.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: IT manager