Viktor Hrobák - VICTOR
Značka VICTOR v súčasnosti predstavuje stabilnú a silnú kvetinársku firmu so sídlom v Poprade a pobočkami po celom severovýchodnom Slovensku. Od svojho vzniku v roku 1992 postupne rozšírila svoju obchodnú činnosť z maloobchodnej prevádzky na obchodný reťazec špičkovej kvality s priamym dovozom kvetín a rastlín zo všetkých kútov sveta.

Kvetinár, aranžér

Náplň práce
predaj a aranžovanie kvetinového tovaru, staroslivosť o živý materiál, vykazovanie strát živého nepredaného materiálu, aranžovanie kytíc na predaj, udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku, zodpovednosť za zverené finančné prostriedky, hmotný majetok
Pracovný čas: od 9:00 do 21:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Pod.Biskup., Slovnaftská ulica 5
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Dostojevského 3312/12
Poprad
Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Bajtošová
Telefón: +421901 705 343
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kvetinár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Aranžér, dekoratér