SMZ - Služby, a.s. Jelšava

Sekretárka

Náplň práce
prijíma,eviduje a distribuuje došlú a odoslanú poštu,prijíma objednávky na víkendové pobyty, eviduje dochádzku THP a spracováva podklady pre mzdy THP a osobnú dopravu, denne zadáva úlohy zamestnancom osobnej dopravy, nahráva stazky pre nákladnú dopravu, plní operatívne úlohy podľa nariadenia výkonného riaditeľa
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 06:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Revúca
Jelšava, Teplá voda
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Počítače: Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Teplá voda
04916 Jelšava
Kontaktná osoba: Ing. Peter Miko-výkonný riaditeľ
Telefón: 0584822334, +421905762409
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Sekretárka