Vladimíra Kúdelčíková
Krajčírstvo v centre mesta. Ponúkam úpravu a opravu odevov vrátanie svadobných a spoločenských šiat. Taktiež ponúkam šitie oblečenia a iných vecí na mieru.

Krajčírka

Náplň práce
Oprava a úprava odevov, zákazkové šitie na mieru a výroba detských nosičov.
Pracovný čas: od 9:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Divina, Divina 553
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Divina 553
Divina
Kontaktná osoba: Vladimira Stojkovski
Telefón: +421915843711
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Krajčír, šička