Fekollini s.r.o.
Firma Fekollini s.r.o. je úspešná a rastúca slovenská spoločnosť vyrábajúca rýchloobrátkový tovar značky Pierre Baguette (bagety, sendviče,panini...) . Naše produkty môžete nájsť v chladničkách po celom Slovensku, vyvážame do krajín ako Rakúsko, Česká republika, Poľsko a iné. Kladieme dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov a neustále vyvíjame a testujeme nové produkty.Nenašli ste pozíciu, ktorá by Vám vyhovovala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis na roland.filo@pierrebaguette.eu . Neustále hľadáme posily do nášho tímu.

Dispečer osobnej dopravy

Náplň práce
- komunikácia s dopravcami a partnermi
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou
- koordinácia a kontrola plnenia objednávok
- evidencia údajov o vykonaných jazdách
- operatívne riešenie reklamácií
- analýza dát o preprave
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Galanta
Sládkovičovo, Veľkouľanská cesta 208
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Veľkouľanská cesta 208
Sládkovičovo
Kontaktná osoba: Ing. Roland Filo
Telefón: +421915781291
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Dispečer