Work Agency-EU

Mäsiar, Pomocné práce

Náplň práce

Náplňou práce je úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je fyzicky náročná a rýchla v tempe na linke, je vhodná pre mužov. Nástupy sú po dohode ihneď. Práca možná i bez znalosti cudzieho jazyka. Zamestnávateľ vie umiestniť i kandidátov bez praxe. Výhodou sú pracovné skúsenosti s úpravou mäsa (napr. domácimi zabíjačkami, prácou na výrobnej linke, práca s nožom ako kuchár, pracovník v sklade) – NIE VŠAK PODMIENKA!
Pracuje sa na 1 zmenu – 8 hodín, možnosť nadčasov.

Výhody pre Vás

Nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – česká koordinátorka
Zamestnávateľ vie umiestniť i kandidátov bez praxe.
Spokojní zamestnanci
Týždenné mzdy
Dostatok pracovných hodín
Dlhodobá práca
Veľa umiestnených Slovákov a Čechov
Pekné ubytovanie
Vaša mzda

9,55€ brutto/hodina
nadčas: 14,32€ brutto/hodina

POŽIADAVKY
Jazykové požiadavky

Nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – česká koordinátorka.

Iné požiadavky

Momentálne vie zamestnávateľ umiestniť aj šikovných mužov bez praxe, prípadne takých, ktorí ešte nemajú prax z mäsozávodov, ale majú skúsenosti s úpravou mäsa (domáce zabíjačky, vyučený kuchár), prípade majú skúsenosti s prácou na akejkoľvek výrobnej linke.
Zamestnávateľ hľadá fyzicky zdatných mužov vo veku 20 – 45 rokov.
Čistý register trestov
Záujem o dlhodobú spoluprácu
NÁKLADY
Ubytovanie

Jedná sa o prácu s ubytovaním. Zamestnávateľ má vždy pre Vás zabezpečené vyhovujúce ubytovanie v 1-2-3 lôžkovej izbe vo vilkách, rodinných domoch alebo bytoch, spoločná kuchyňa a kúpelňa. Cena ubytovania je cca 55-70€ týždenne.

Po príchode hradíte vratný depozit vo výške mesačného nájmu – cca 250€.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1800.2200 €
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
J.Martáka 8
03608 Martin
Žilinský
Kontaktná osoba: Kasperek Michal
Telefón: 0915 071 669
Fax: 0915 071 669
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mäsiar

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce