M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Čašník, servírka, Čašník - Tatranská Lomnica

Náplň práce
Požadované vzdelanie.
SOŠ, prípadne maturita

znalosť cudzieho jazyka vítaná – treba uviesť

Skúsenosti.
1 rok, aj bez praxe /pre absolventov/

Osobnostné predpoklady a zručnosti.
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, prívetivosť – hľadáme kolegu so záujmom o stabilné zamestnanie v hotelovej spoločnosti, ktorá pôsobí už 25 rokov na slovenskom trhu cestovného ruchu.

Ďalšie požiadavky.
obsluha hotelových hostí v reštaurácii,
príprava strediska reštaurácia,
dodržiavanie zásad správneho stolovania a podávania jedál a nápojov,
hmotná zodpovednosť za zverené zásoby,
práca s ERP,
bezúhonnosť dokladovaná aktuálnym Výpisom z registra trestov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
576,00 € + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov
Iné výhody
stravovanie, zamestnanecké ubytovanie,
iné benefity podľa kolektívnej zmluvy,
týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ),
voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj,
iné bonusy z benefitného programu Corplife pre zamestnancov SOREA
Miesto práce
Prešovský kraj
Tatranská Lomnica
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka