M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

JAVA backend programátor

Náplň práce
Ak je Java tvojou vášňou, pridaj sa k nám a spolu inovujme letectvo apoisťovníctvo pomocou technológií.

Hľadáme skúsenýchJavistov so znalosťou v Java8, Spring a Hibernate, ktorí budú pracovať nanových globálnych systémoch. Angličtina je potrebná a nemčina je výhodou.

Naším cieľom je vyvíjať intuitívny,flexibilný a ľahšie udržateľný systém.

Sme spoločnosťs neformálnou kultúrou a na trhu sme už 6 rokov. Spolupracujeme sostabilnými klientami z USA (inhouse projekt) aj západnej Európy (inhouseaj onsite)

Projekty mámerôznorodé, v Bratislave alebo vo Viedni (väčšina s možnosťouhomeoffice aspoň deň v týždni).

Čo by si malvedieť:

Absolvenst aj skúsený vývojár sú vítaní

Pokročilá až expertná znalosť Javy

Znalosťnasledovných technológií je výhodou: Spring, Springboot, Hibernate, Docker, JPA, Maven, Eclipse, JSF, Javascript, Angular, Re
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
Platovéohodnotenie až do výšky 6500 EUR (závislé o
Iné výhody
Čo ponúkame:

Zaujímavéprojektové príležitosti

Platovéohodnotenie až do výšky 6500 EUR (závislé od tvojich skúseností)

Flexibilnýpracovný čas, možnosť homeoffice (pri väčšine projektov)

Vzdelávanie,akcie, teambuildingy a kvalitnú kávu v office.
Miesto práce
Bratislava
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jazykové znalosti:
Anglický - C1
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Informačné technológie