M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Asistent regionálneho riaditeľa TOP PONUKA FIX+provízie

Náplň práce
Očakávané zručnosti:
- si aktívny a rád komunikuješ
- rád sa učíš nové veci
- aktívne ovládaš pracovné nástroje ako MS Word, MS Excel, Internet a rýchlo sa spriatelíš s novými aplikáciami
- máš základný rozhľad v oblasti financií
- chceš pracovať na svojich silných stránkach a učiť sa nové veci
- chceš robiť podporu svojmu nadriadenému v oblasti ľudských zdrojov
Ak chceš s nami naštartovať úspešnú kariéru, tak hľadáme práve teba!
Náplň práce:
- budeš robiť aktívnu podporu svojmu nadriadenému v oblasti financií, administratívy a ľudských zdrojov
- pripravíš mu na základe jeho pokynov podklady pre kolegov, reporty pre vedenie spoločnosti a taktiež pre klientov
- budeš komunikovať s kolegami v celom riaditeľstve, školiteľmi, vedením spoločnosti a tiež s významnými bankovými, poisťovacími a investičnými spoločnosťami
- stretneš skúsených kolegov vo finančníctve a budeš mať príležitosť sa od nich učiť
- budeš komunikovať s kolegami a s klientmi a budovať s nimi dlhodobé vzťahy
- naučíš sa na základe klientskych požiadaviek a možností zostavovať portfóliá pre klientov
- budeš robiť podporu pri výberovom procese, zaškoľovaní nových kolegov, organizácií tímových stretnutí a rôznych školení a podujatí
- tvoj nadriadený ti bude zároveň mentorom a koučom
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
od 500€; Možnosť pracovať na TPP, živnosť , s.r.o.
Iné výhody
Výhody spolupráce
- príležitosť rásť osobnostne aj vedomostne
- príležitosť pracovať so skúsenými kolegami a mať možnosť sa učiť od najlepších
- príležitosť kariérne rásť
- odborné vzdelávanie
- získanie platných certifikátov
- flexibilný pracovný čas
- zázemie významnej finančnej spoločnosti
- priestor na sebarealizáciu a možnosť spolupracovať na rôznych projektoch
- po pravdepodobnej akvizícii banky možnosť vyrotovať do pozície privátneho bankára
- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť využívať reprezentatívne priestory v kancelárskych domoch alebo pobočky v obchodných centrách
- vylepšenie CV – získate dobre hodnotenú prax, ktorou sa budete vedieť prezentovať
Miesto práce
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Bratislava, Malacky, Senica, Skalica, Holíč
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požiadavky na uchádzača
minimálne stredoškolské s maturitou
- samostatnosť aj teamovosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- analytické/koncepčné myslenie
- schopnosť porozumieť zadaniam
- nebáť sa pýtať sa (na veci, ktorým nerozumiem)
- chuť učiť sa nové veci a mať nadhľad nad aktuálnym dianím
- orientácia na klienta
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Elektrotechnika a energetika

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce