Púchovský mäsový priemysel, a.s.
Spoločnosť Púchovský mäsový priemysel, a.s. sa zaoberá spracovaním a konzervovaním mäsa.

Zamestnanec ochrany majetku

Náplň práce
- kontrola prenášania materiálu cez vrátnicu spoločnosti,
- kontrola úplnosti a správnosti dokladov vozidiel doprevádzajúcich osôb, ktoré vchádzajú alebo vychádzajú z areálu spoločnosti,
- vedenie záznamov a dokumentácie o priebehu služby a udalostiach.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stravovanie v závodnej jedálni zdarma.
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Púchov
Púchov, Vsetínska 1354/15
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: spoľahlivosť, platný preukaz odbornej spôsobilosti, bezúhonnosť (odpis z registra trestov), zdravotná spôsobilosť (lekársky posudok).
Vsetínska 1354/15
Púchov
Kontaktná osoba: Mgr. Petra Slamková
Telefón: +421424378677
Fax: +421424631507
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby