AQUA - FINANCE, s.r.o.
Sme firma ktorá Vám ponúka tie najlepšie riešenia na úpravu vody a taktiež kvalitné a dostupné filtre na vodu. Radi vám pomôžeme s nákupom, montážou aj servisom. Sme na trhu už vyše 16 rokov.Sme inovátorska, pokroková a stabilná spoločnosť.

Správca webu

Náplň práce
- komunikácia so zákazníkom výhradne cez online chat na internetovej stránke,
- poradenstvo pri výbere produktov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Hričovská 221
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný písomný prejav.
Cudzie jazyky: slovenský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Internet - vysoká.
Ďalšie požiadavky: Požadujeme 100% znalosť gramatiky., Hľadáme mladého človeka do 25 rokov, ktorý je evidovaný na úrade práce aspoň 3 mesiace alebo do 29 rokov, ktorý je evidovaný na úrade práce aspoň 6 mesiacov., Pracovná pozícia je obsadzovaná na základe vytvorenia pracovného miesta pre Národný projekt „Praxou k zamestnaniu" ÚPSVaR.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Okrová 1156/10
Žilina
Kontaktná osoba: Peter Papík
Telefón: +421907269785
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Správca informačného systému

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Web dizajnér