ČEMMA, s.r.o.

Pomocný kuchár

Náplň práce
Pomocné práce v kuchyni, pomoc pri príprave jedál, umývanie riadov v umývačke, udržiavanie poriadku na pracovisku. Kolektívny prístup, flexibilita, chuť do roboty.
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Dobrý kolektív, stabilné miesto, finančné ohodnotenie, prémie, možnosť kariérneho postupu, napredovanie, zamestnanecká strava grátis, zamestnanecké zľavy
ubytovanie
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Demänovská Dolina, Demänovská Dolina 76
Termín nástupu
1. 11. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Hlohová 20A/107
92001 Hlohovec
Telefón: 0907 524 783
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár