BD-FOAM, s.r.o.
Spracovanie výrobkov z pur peny

Technický kreslič

Náplň práce
- kreslenie výkresov v programe AutoCad,
- práca s interným systémom,
- administratíva,
- plnenie požiadaviek priameho nadriadeného.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- stravné lístky
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Kragujevská 4A
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), informačná gramotnosť, organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, praktické myslenie.
Kragujevská 4A
Žilina
Kontaktná osoba: Helena Sandánusová
Telefón: +421907845507
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konštruktér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektant