Bakoš s.r.o.
Preprava tovaru v rámci Slovenska nákladnými automobilmi s nosnosťou do 3,5 tony.

Vodič nákladného automobilu

Náplň práce
Vodič nákladného automobilu s nosnosťou do 3,5 tony v rámci Slovenska, maximálne jedna noc strávená mimo sídla v Spišskej Novej Vsi počas jedného výjazdu.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Diéty sú preplácané v plnej výške podľa zákona
Sezónne skipasy pre vodiča a členov rodiny v lyžiarskom stredisku Poráč-Brodok zdarma
Mzda vyplácaná načas
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves, Tehelná 3035
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Ďalšie požiadavky: Kvalifikačná karta vodiča.
Tehelná 3035
Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba: Roman Bakoš
Telefón: +421907977937
Fax: +421534463089
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič