Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto
Kultúrne zariadenie

Prevádzkar

Náplň práce
• V práci sa riadi pokynmi vedúceho prevádzky, resp. zodpovedným pracovníkom za podujatie. Vykonáva i ďalšie práce podľa potreby a pokynov nadriadených pracovníkov, zodpovedných za podujatia.
• Dbá o dodržiavanie platných predpisov o bezpečnosti práce a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnych opatrení a zásad na ochranu majetku pred poškodením, zneužitím a krádežou.
• Kultúrne a slušne vystupuje voči návštevníkom, podáva dostupné informácie o podujatiach, poskytuje plagáty, letáky, propagačný materiál a pod.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 15:30.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Osobný príplatok po skončení skúšobnej doby, príplatok za zmennosť a ďalšie benefity...
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská 21
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Ďalšie požiadavky: Zároveň žiadame uchádzačov o súhlas so spracovaním osobných údajov nasledovne:, *Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Stredisku kultúry BNM súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenému SK BNM za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia".
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, sebaovládanie.
Vajnorská 21
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Eva Tešlárová
Telefón: +421 2 44 37 37 60
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci prevádzky