Detský domov
starostlivosť o deti

Pomocný vychovávateľ

Náplň práce
Starostlivosť o deti v detskom domove s postihnutím v 3- zmennej prevádzke.
(vyžaduje sa stredoškolské vzdelanie s maturitou).
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- príplatky - rizikové, so, ne, nočné, sviatok, strava alebo str. lístky,
- dodatková dovolenka.
Miesto práce
okres Martin
Martin, Hviezdoslavova 62
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: môžte reagovať na adr.: sekretariatded@stonline.sk, alebo hlavsestradedvstonline.sk.
Osobnostné predpoklady: trpezlivosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Hviezdoslavova č. 62
Martin
Kontaktná osoba: Elena Pavlovičová
Telefón: +4210917136211
Aktualizované 9.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ