Stredná priemyselná škola elektrotechnická
SPŠ elektrotechnická v Prešove patrí k jednej z dominantných stredných škôl vo východoslovenskom regióne. Vychovala viac ako 6 tisíc absolventov v elektrotechnických a príbuzných odboroch, ktorí sa úspešne uplatňujú vo všetkých sférach hospodárstva

Školník

Náplň práce
- manuálna zručnosť pri opravách a remeselnej údržbe objektu (zámočnícke, elektroinštalačné, vodoinštalačné, stolárske, murárske a domovnícke práce spojené s vykurovaním objektu)
- bezúhonnosť
- vodičský preukaz skupiny „B“
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Plzenská 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Plzenská 1
Prešov
Kontaktná osoba: Ing. Bohuš Popík
Telefón: +421 918 740 018
Aktualizované 9.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár