Renáta Kureková - R.K.ŠTÚDIO

Kozmetička

Náplň práce
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
mzda od 480 €/ mesiac + 30% prémiové ohodnotenie
Miesto práce
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota, Hlavné Námestie 12
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, tvorivosť (kreativita), manuálna zručnosť, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Požaduje sa ukončené v odbore kozmetička resp. je podmienkou osvedčenie na výkon prác v kozmetike.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Malohontská 12/14
97901 Rimavská Sobota
Kontaktná osoba: Renáta Kureková
Telefón: +421903551931
Aktualizované 9.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kozmetik