M&M Security Company s.r.o.

Ostraha staveb s ubytováním - PRAHA

Náplň práce
Pro ostrahu staveb a objektů v Praze přijmeme další pracovníky.
Možnost práce na HPP i DPP.
Zkušenosti a certifikát strážného vítány(není podmínkou) zaškolíme, zaučíme.
Spolehlivost a dochvilnost podmínkou.
12 hod. směny, den - noc.
Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na posilovnu, náborový příspěvek, čerpání záloh na mzdu.
Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky a pro studenty, aktivní seniory.
Prvotní kontakt telefonicky na tel. číslo 605 447 941, popř. emailem na nabor.mmsecurity@centrum.c
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
25000
Miesto práce
Česká republika
Praha
Stredočeský kraj
Termín nástupu
Ihned
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontaktná osoba: Tomáš Marek
Telefón: +420605447941
Fax: 05448590
Aktualizované 14.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Bezpečnosť a ochrana

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel